Головна
Предстоятель
Єпископат
Адміністрація
Історія
Новини
Найближчі Події
Життя Святих
Православна Віра
Публікації - Бюлетень
Фотоальбом
Відео Архів
Літургійна Музика
Церковний Календар
Пожертви
Цвинтар
Ресурси - Iнтернет
Зворотний Зв'язок
В Память Героїв Круіи
Проповіді Патріарха Філарета
Книги

НА УРОДИНАХ У СВЯТОГО ЮРІЯ! - 02/21/2011НА УРОДИНАХ У СВЯТОГО ЮРІЯ!


Радісною і на причуд веселою була друга неділя лютого  в парафії Святого Великомученика Юрія Переможця Української Православної Церкви Київського Патріархату. Властиво цього дня парафія святкувала свій перший рік народження, першу річницю заснування новоствореної православної громади Української Помісної ПравославноїЦеркви Київського Патріархату.

До цього дня завчасно готувалися всі парафіяни та прихожани, наводили чистоту в храмі і на подвір”ї, вихованці недільної релігійної школи старанно приготовляли свою мистецьку програму. Свято почалося Святковою Божественною літургією яку очолив настоятель парафії митрофорний протоіерей отець Микола Федюк, котрому вперше прислуговували молоді іподиякони брати: Назарій та Тарас Мартинюки.  Приемно було бачити багато нових молодих родин які довідавшися про існування нашої громади вперше прийшли в храм Господній і записалися в парафію. На відміну від інших церков де супроводжують літургію професійні хори -у нас мелодійно і задушевно співає вся церква, яка задушевними піснеспівами величає Отця Небесного в Тройці славимого Сина Божого і Духа Святого.  На святій проповіді отець Миколa, оскільки припала неділя Митаря і Фарисея, охорактеризував довгий і тернистий шлях, який подолали люди котрі мріяли про створення нашої громади, властиво ці люди подібні мирарю який великою вірою в Бога та глибоким смиренням був прийнятий Богом, так ініціатори нової громади своїми вірою і молитвою досягли бажаного.

Після Літургії був відслужений Подячний молебінь До Христа Спасителя, подяка Господу Богу за ту велику благодать і небесне благословення, яке ми всі отримали за рік нашого існування. Многоліттям:Святійшому патріарху Київському ФІЛАРЕТУ, настоятелю, церковній управі, братству ,сестрицтву та всім парафіянам і прихожанам була закінчена перша частина свята.  

По полудні нас гостинно вітала власниця ресторану “Чарівний глечик” пані Катерина Кравчук у бенkетному залі “На лісовій галявині” сама назва говорила сама за себе ,адже ми попали у чарівний куточок правдивої галявини де були чудово накриті столи із вишуканими українськими стравами,напоями та солодким.

Благословивши  трапезу отець Миколай запросив всіх гостей до столу.  Слово привіту взяла секретар та культурний референт п.Ніла Драчук, яка зупинилася на історії заснування парафії, підвела підсумки наших здобутків за рік часу, подякувала кожному осібно за щиру жертовність і безкорисливу працю на благо громади.  Своїми враженнями поділився сам настоятель, який стримуючи сльози, згадав перші кроки нарождення громади виніс щиру подяку “піонерам”  ініціаторам п.Василю Івасюку, Валентині Вишневській, Дмитру Костюку, які зібравшися силами молитви і духу разом із настоятелем досягли бажаного.

За рік часу парафія досягнула таких висот і успіху, що незмогли інші парафії за численні роки і в цьому велика заслуга всіеї громади.  За рік часу придбано числену утварь до церкви, спорудженно новий іконостас, проведені пікнік “Козацькому роду нема переводу” та забаву “Барви золотої осені” почала свою роботу недільна релігійна школа, відкрито парафіяльну радіопрограму “З НАМИ БОГ” готуеться до випуску перший номер газети “ЛОЗА ВИНОГРАДНА” та інтернет -сайт і в цьому велика заслуга всіеї громади та спонсорів Кредитової каси “Самопоміч” часопису “Українське слово” підтримці братніх парафій Собору Св. Андрія, та Церкві Св.Софії всім приятелям та жертводавцям які свої датки складають на розбудову нашої церкви.

Зі словом привіту виступив голова парафії п.Микола Волочій ,та голова сестрицтва п.Ірина Добровольська які щиро подякували всім присутнім за відвідини а також всім парафіянам та прихожанам за співпраню і підтримку важливо зазначити що обої п.Микола та п.Ірина підходили до
кожного столика і припрошували до гостини.  Свої враженнями про нашу парафію поділився Голова парафії  Св. Софії п. Андрій Скиба. Та найкращим дарунком для нас був виступ вихованців недільної школи, які чудово дикламували вірші вітання а це: Христинка Мартинюк, Анничка Нижник,Олександра Рупташ, Андрійко Федишин, Олександер Добровольський та братчики -Юрчик і Олежик Тимофій.  Вишукані українські
строї, дитяча усмішка все було захоплююче.  Мистецтвом задушевної музики вітали нас музиканти  п.Ігор та Михайло, а веселив людей українськими піснями наш маестро п.Степан Шимків.  Щира подяка всім жертводавцям за дар любові на наші уродини,всім парафіянам та прихожанам за натхненну Богом благословенну працю яку сладаєте всі Ви на підніжок престолу Отця Небесного, та розбудови нашої незалежної Помісної Української Православної Церкви Св. Вмч. ЮРІЯ ПЕРЕМОЖЦЯ Київського Патріархату.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДОРОГА ДУХОВНА БЕРЕГИНЕ!
З РОСИ І ВОДИ НА МНОГІЇ ЛІТА!

о.МИКОЛА ФЕДЮК
настоятель парафії Св.Вмч.Юрія Переможця.

Share This:< PreviousNext >
You might also like: