Головна
Предстоятель
Єпископат
Адміністрація
Історія
Новини
Найближчі Події
Життя Святих
Православна Віра
Публікації - Бюлетень
Фотоальбом
Відео Архів
Літургійна Музика
Церковний Календар
Пожертви
Цвинтар
Ресурси - Iнтернет
Зворотний Зв'язок
В Память Героїв Круіи
Проповіді Патріарха Філарета
Книги

image
На Службі Богові і Україні - 12/28/2011

Дорогі Брати і Сестри !

Ділимося радісною новиною що Парафія Святої Трійці в Лос Анджелес, Київського Патріярхату, формально створена як не прибуткова церковна корпорація штату Каліфорнія, від 8-го грудня 2011, під регістраційним номером 3428611.
Як складова частина Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріярхату в США і Канаді, парафія Святої Трійці звільнена від податків під федеральним номером 45-0488145.

З Божої Ласки парафія Святої Трійці прибула тимчасове церковне приміщення в історичному будинку каплиці Гірського Села (Alpine Village Chapel). Адреса каплиці є 833 West Torrance Boulevard, Torrance, при роздоріжжі вулиці Torrance і фрівею 110. Ласкаво запрошуємо Вас з родинами і друзями на Різдвяні відправи:

Святвечір, 6-го січня, година 6:00 вечера

Різдво Христове, 7-го січня, година 10:00 рано

Наша парафія існує щоб служити Богові і Україні, не забуваючись про країну нашу американську. Під Божим проведінням робитимемо все нам можливе щоб служити душпастерськім потребам наших братів і сестер в південній Каліфорнії. Нікого до себе не примушуємо. Проти нікого не стоїмо. З відкритими руками і любов’ю вітаємо і приймаємо всіх хто молиться Господеві за одну, єдину і нероздільну Святу Помісну Українську Православну Церкву.

Нехай Предвічний Бог, Який народився задля нашого спасіння, зішле на Вас повну Свою Благодать і найкращі дари неба і землі. Христос Народжується! Славімо Його!


о. Олег Сацюк - Настоятель
2537-D Pacific Coast Highway, Box 365,
Torrance, CA 90505-7063
(310) 947-2644

Share This:< PreviousNext >