Головна
Предстоятель
Єпископат
Адміністрація
Історія
Новини
Найближчі Події
Життя Святих
Православна Віра
Публікації - Бюлетень
Фотоальбом
Відео Архів
Літургійна Музика
Церковний Календар
Пожертви
Цвинтар
Ресурси - Iнтернет
Зворотний Зв'язок
В Память Героїв Круіи
Проповіді Патріарха Філарета
Книги

image
УАПЦ (С) не є частиною УПЦ-КП - 06/15/2010

Єпископ Паїсій (Дмоховський) та архієпископ Олександр (Биковець) не належать до Української Православної Церкви Київського Патріархату

Діяльність архієпископа Олександра (Биковця) на терені Сполучених Штатів Америки змушує вкотре пояснити слідуючі факти:

    •    В США і Канаді існує Українська Православна Церква Київського Патріархату під архіпастирським опікуванням Святійшого Отця нашого Патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА.

    •    Для поліпшення керівництва парафіями Київського Патріархату в США, Святійшим Патріархом і Священним Синодом був утворений Вікаріат Київського Патріархату в США і Канаді, який є законно реєстровананий у Федеральному Уряді США.

    •    Після утворення Вікаріату між преосвященним архієпископом Олександром та духовенством Вікаріату почали виникати конфлікти, викликані втручанням преосвященного архієпископа Олександра у діяльність парафій Вікаріату на тій підставі, що він є архієреєм Київського Патріархату.

    •    Священний Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату розглянув діяльність архієписопа Олександра і єпископа Паїсія і прийняв відповідні рішення, які повністю ще раз передруковуються.

    •    У складі Української Православної Церкви Київського Патріархату не може існувати і неіснує окрема юрисдикція під назвою УАПЦ СОБОРНОПРАВНА.

    •    Архієпископ Олександр (Биковець) і єпископ Паїсій (Дмоховський) не мають юридичного ні морального права репрезентувати Київський Патріархат тому, що Архієпископ Олександр і єпископ Паїсій не належать до Єпископату Української Православної Церкви Київського Патріархату.

читати повністю

Share This:< PreviousNext >
You might also like: